Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla. Uygulamaları dağıtmak ve tanıtmak için en popüler iki yer Google Play ve Apple App Store’ dur. Başvurularınız, herhangi bir zorluk ve olası reddedilmelerden kaçınmak için bu Mağazaların her birinin benzersiz özelliklerine göre oluşturulmalıdır.

Uygulamayı Play Store da 6 adımda Yayınla: Başlangıç

Uygulamayı Play Store da, Uygulamanızı yayınlamaya hazırsanız, muhtemelen onu zaten geliştirmiş ve test etmişsinizdir.

Unutmamanız gereken çok kritik bir adım, yazılımınızın tam bir kopyasını (Ad Hoc sürümü olarak adlandırılır), mağazalarda yayınlanacak sürümle aynı sürümde test etmektir.

Uygulamayı Play Store da, Bu eğitici, Android ve iOS uygulamanızı başarıyla yayınlama süreçlerinde size yol gösterecektir.

Uygulama Sepeti Blog Nedir? Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla Özellikli Resim
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla Özellikli Resim

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla: Google Geliştirici Hesabı

Uygulamayı Play Store da, Uygulamanızı Google Play Store’ da yayınlamak için bir Google Geliştirici Hesabı gereklidir. Kayıt ücretiniz güncel olarak 25$’dır ve iade yapamazsınız.

Daha sonra, kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin bir kısmı Mağazada görüntülenecektir. Bir kullanıcı Play Store ‘da bir uygulama aradığında geliştiricinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Google Play Store tarafından verilen bilgiler, Google Developer Hesabınızı oluştururken verdiğiniz bilgilerle örtüşmektedir.

Uygulamayı Play Store da, Kullanıcılar, Google Play mağazada ilgi alanlarına göre uygulamalara göz atabilirsiniz ve arama yapabilirsiniz. Bir kullanıcı uygulama girişinizi ilk gördüğünde, ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığına karar vermesi yalnızca birkaç saniye sürer. Dikkatlerini çekmek ve yazılımınızı indirmeye ikna etmek için listenizi çekici hale getirmelisiniz.

Uygulama listeleme ifadeniz, listeleme gereksinimlerine uygun olmalıdır. Müşteriler, tüm bu gerçekleri Google Play’ de görebilecekler.

Uygulama Sepeti Hakkımızda, Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Uygulamayı Play Store da, Kısa açıklama, müşterilerin Play Store’ da ki sayfa uygulamasında göreceği ilk metindir. Ardından bir pazarlama metnidir. Uzun açıklamada, kullanıcıları çekmek ve Google Play Store için en üst düzeye çıkarmak için doğru anahtar kelimeleri kullanarak uygulamanızı doğru bir şekilde açıklayın.

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla: Uygulamanızı Google Play Mağazaya yükleyin.

Markanızı güçlendirmek ve uygulamanızın en iyi özelliklerini öne çıkarmak için doğru görsel öğeleri ve görselleri seçin.

Uygulamayı Play Store da, Bu adımları tamamlarız. İkili dosyayı (.aab) gönderebilir ve sürümü kullanıma sunmaktır. Uygulamamızı yayınlamak için Google Konsolunuzdaki talimatları uygulayabilirsiniz. Android işletim sistemi, uygulamaları yüklemek ve çalıştırmak için APK (Android Paket Kiti) dosya biçimini kullanır. APK dosyası, programınızın bir Android cihazında çalışması için gerekli tüm bileşenleri içerir.

Uygulamanızın Google Play Store’ da görünmesi birkaç saat bekleyebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir? Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir. Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla : Apple App Mağaza

Apple App Mağaza, Apple’ın iOS cihazları için uygulama mağazasıdır. Bir uygulamayı App Store’a gönderme süreci biraz karmaşıktır ve çok fazla planlama gerektirir.

Şu anda 2 milyondan fazla uygulama içeren App Store, akıllı telefonları kullanma şeklimizde devrim yaratarak uygulamaları günlük hayatımızın bir parçası haline getirdi. Bu ekosistemi kullanıcıları için güvende tutmak ve sürekli olarak yüksek kaliteli uygulamalar sağlamak için Apple, yüksek standartlar ve güçlü yol gösterici ilkeler belirlemiştir.

Mobil Uygulama Sepeti Nedir? Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla : Apple Geliştirici Hesabı

Uygulamayı Play Store da, Bir iOS uygulaması oluşturmak ve App Store’da yayınlamak için Apple Developer olarak kaydolmalısınız. Bu hesap yıllık 99$’dır ve yenilenmesi gerekir. Bu geliştirici programına katılmak, bir iOS uygulaması oluşturmanıza ve uygulama geliştirme sürecinde önemli bir aşama olan gerçek iOS cihazlarında test etmenize de olanak tanır.

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla : Uygulamanızı Apple App Mağazaya yükleyin

Uygulamayı Play Store da, Gönderim sürecine başlamadan önce Apple Store İnceleme yönergelerini okumanız şiddetle tavsiye ederiz. Her uygulama, dağıtım için onaylanmadan önce Apple İnceleme Ekibi tarafından incelenmektedir. Apple’ın reddedilmelerinin büyük bir kısmı birincil standartlara uyulmamasından kaynaklanmaktadır.

Uygulamayı Play Store da, Uygulamanızı değerlendirme için göndermeden önce (uygulamanızın adı, kategorisi, ayrıntılı bir açıklama ve ek anahtar sözcükler) yanı sıra bir bilgi koleksiyonu (simge, uygulama önizlemesi/ekran görüntüleri) ve meta veriler sağlamanız gerekir.

Açıklamayı gözden kaçırmayın: ilk cümle (ilk üç satır) çok önemlidir. Çünkü okuyucuların daha fazlasını okumak için dokunmak zorunda kalmadan görüntüleyebilecekleri bölümdür. Doğru, açık ve kısa olmakla uygulamanızın temel değerini tüketicilere iletin.

Geliştirici hesabı, uygulamanın nihai sahibiyle aynı ada sahip olmalıdır. Mağazada uygulamanızın yanında görünen addır.

Uygulamayı Play Store da, İnceleme süreci birkaç gün sürer ve yazılımınız App Store’da herkese açık hale geldiğinde Apple sizi bilgilendirecektir.

Uygulama Sepeti Abonelik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ ziyaret edebilirsiniz. Uygulama Sepeti Bayilik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ ziyaret edebilirsiniz.
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla
Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla : Sonuç

Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla, Sonuç bölümüne gelmiş bulunuyoruz. Makalemizin sonuna geldik. Mobil Uygulama Geliştirme çok kolay olmayan uzun bir proje yönetim sürecidir. Çalışmalarınız zaman alabilecek bir yaşam döngüsüdür. Eğer ki zamanım yok ve kodlama bilmiyorum ve çalışacak bir ekibim yok bana bir uygulama lazım veya kendim uygulama geliştirmek istiyorum, hem de kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemi ile yapmak istiyorsan uğrayacağınız adres https://uygulamasepeti.com/

Uygulama Sepeti sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde Mobil Uygulama hakkında kolayca arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda “Uygulamayı Play Store da 6 Adımda Yayınla” yazısını inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve Destek Uygulama Sepeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Soru, öneri ve görüşlerinizi bize destek@uygulamasepeti.com iletebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan Facebook Instagram Twitter YouTube Pinterest takip edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Blog Nedir?

Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Uygulama Sepeti Hakkımızda

Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Olusturma Platformu Nedir?

Uygulama Sepeti çok kolay Mobil Uygulama Oluşturma, Mobil Uygulama Geliştirme ve Yönetme Platformudur. Bu platform ile işletmeler ve bireyler birkaç saat içerisinde hazırladığı iPhone ve Android uygulamalarını yayınlamak üzere gönderebilir.

UygulamaSepeti’nin Web arayüzü ile çözüm odaklı lokasyon/iletişim, indirim kuponları, video, audio, resimler, RSS besleme, Twitter/Facebook vs. gibi hazır modüller bulunur. Sürükle bırak yapısı ile platform kullanıcılara kolaylıkla Mobil Uygulamalarını kodlama bilmeden geliştirmeyi sağlar.

Uygulama Sepeti Platformu Standart Abonelik Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 1 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 3 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 5 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bayi Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 10 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 25 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur. Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 50 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti İletişim

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Mobil Uygulama Sepeti Nedir?

Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Hazır Uygulamalar Nedir?

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, kodlama bilmeden mobil uygulama geliştirilmesini sağlayan bir servis sağlayıcısıdır. Müşterilerimiz istediği abonelik sistemine sahip olabilir ve uygulamasını kendisi geliştirebilir. Bazı durumlarda müşterilerimiz bizden mobil uygulama geliştirmemizi isteyebilmektedir.

Bu nedenle müşterilerimiz için oluşturduğumuz Hazır Uygulamalar sayesinde bir portfolyo oluşturmuş olduk. Müşterilerimiz tüm uygulamalarımızı inceleyeyebilir ve yapmamızı istediği uygulamayı bize söyledikten sonra biz müşterilerimiz için uygulama geliştirebiliriz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir?

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir.

Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Uygulama Sepeti Resmi Sosya Medya Hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve bizi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Facebook

Uygulama Sepeti İnstagram

Uygulama Sepeti Twitter

Uygulama Sepeti Pinterest

Uygulama Sepeti YouTube Kanalı

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası Nedir?

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası, Uygulama Sepeti Platformunun sahip olduğu modüllerin özellikleri hakkında bilgilendirme yapan sayfasıdır.

Aynı zamanda İşletmelere Uygun Mobil Uygulama örneklerini görebileceğiniz sayfalara ulaşabileceğiz alandır. Değerli Abonelerimize, Platformumuzun sahip olduğu modülleri açıklayarak bilgi sağladığımız sayfadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir