İşletmenize bir uygulama oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey burada!

Uygulamanızı kullanımı kolay olan Uygulama Sepeti ile özelleştirin ve güçlü mobil pazarlama araçlarımızı keşfedin.

Tüm iş ihtiyaçlarınız için kullanımı Güçlü Modüllerimiz

 

Hazır özelliklerimizi kullanarak mobil uygulamanızı özelleştirin.

randevu modülü
Randevu Modülü

Randevu modülünü kullanarak, dişçi, kuaför, spa gibi işletmeler için mobil uygulama oluşturabilir, işlerinizi mobil uygulamadan kolayca yönetebilirsiniz.

Çoklu Mağaza Modülü Uygulama Sepetim
Pazaryeri Modülü

Pazaryeri (Çoklu Mağaza) Modülü sayesinde birden fazla işletmeyi kolayca mobil uygulamanıza dahil edebilir, farklı kategorilerde hizmet verebilirsiniz.

online alışveriş modülü
Online Alışveriş Modülü

Online alışveriş modülünü kullanarak, işletmeniz için konum, kategori, tasarım gibi özellikleri belirleyebilir ve kolayca mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

yerler modülü
Yerler Modülü

Yerler Modülünü kullanarak belirli yerleri sınıflandırabilir, haritadan görüntüleme özelliği ile mobil uygulamanızı oluşturabilir, kullanıcılarınıza sunabilirsiniz

Mobil E-Ticaret
E-Ticaret Modülü

Mobil E-Ticaret uygulaması ile hizmet verdiğiniz alanlarda kategoriler ve ürünler oluşturabilir, istediğiniz tasarımı seçerek mobil uygulamanızı oşuşturabilirsiniz.

Rehber Modülü
Rehber Uygulamaları

Rehberi tarzındaki uygulamalarınız için özel sayfaları kullanabilir, video, görsel, konum, renkler gibi özellikleri ile şehir rehberinini oluşturabilirsiniz

sosyal medya modülü
Sosyal Medya Modülü

Sosyal Medya modülü ile kendi sosyal platformunuzu oluşturabilir, kullanıcılarınızın içerik paylaşmasına olanak sağlayabilirsiniz.

galeri modülü
Galeri Modülü

Galeri Modülünü kullanarak görsellerinizi bir sayfada toplayabilirsiniz. Tasarımını istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve sergileyebilirsiniz.

ilan modulu
İlan Modülü

İlan Modülünü kullanarak, kullanıcıların mobil uygulamanıza kayıt olmasını ilanlar oluşturmasını ve aralarında alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. 

Güzel tasarlanmış uygulamalar oluşturun

 

Özel renk şemaları, resimler, logolar, şablonlar, menü stilleri ve yazı tipleriyle uygulamanızın görünümü üzerinde tam kontrole sahip olun.

Özel Bir Projeniz mi Var?
Formu Hemen Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz