Uygulama Sepeti Nedir?

UygulamaSepeti çok kolay Mobil Uygulama geliştirme ve Yönetme platformudur. Bu platform ile işletmeler ve bireyler birkaç saat içerisinde hazırladığı iPhone ve Android uygulamalarını yayınlamak üzere gönderebilir. UygulamaSepeti’nin Web arayüzü ile çözüm odaklı lokasyon/iletişim, indirim kuponları, video, audio, resimler, RSS besleme, Twitter/Facebook vs. gibi hazır modüller bulunur. Sürükle bırak yapısı ile platform kullanıcılara kolaylıkla Mobil Uygulamalarını kodlama bilmeden geliştirmeyi sağlar.

mobil uygulama şablonları

1. Bir şablon seçin

Sektörünüze uygun ihtiyacınız olan tüm özellikler ve menülerle önceden hazırlanmış bir şablonu seçin.

renkleri düzenle

2. Renkleri düzenle

Uygulama Sepeti kontrol paneli kullanarak işletmenize ait bilgiler, resimler ve renk düzenleri kolayca düzenleyin.

sayfaları düzenle

3. Sayfaları düzenle

Herhangi bir kod bilgisi olmadan özellik ve bilgileri ekleyin, özelleştirin ve değiştirin.

android & ios mobil uygulama

4. Kolayca yayınla

Mobil Uygulamanızın APK & Kaynak Kodları indirin ve Google Play & App Store’a hemen yayınlayın.

Biz Kimiz?

Biz Uygulama Sepeti olarak Kullanıcılarımızın ihtiyacı olan türde mobil uygulama geliştirmesini sağlayan çok yönlü bir mobil uygulama firmasıyız.

10 Yıldır profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz.

Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz. Bunun dışında hazır ve özel uygulama projelerimizle aranan hizmeti sağlıyoruz.

Özel Bir Projeniz mi Var?
Formu Hemen Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz