Mobil Uygulama Fiyatları

Uygulama Oluşturucu Aboneliği

3d secure ödeme

Memnuniyet Garantisi!

Uygulamanızdan %100 memnun kalacağınızdan ve uygulamanızdan büyük fayda sağlayacağınızdan eminiz.

mobil uygulama ücretsiz deneme
30 Günlük Ücretsiz Deneme

Uygulamanızı başarıyla başlatma, tanıtma ve pazarlamayla ilgili adım adım tanıtım rehberi var.

mobil uygulama araçları
Uygulama Pazarlama Kaynakları

Destek ve tavsiyeye ek olarak, bir uygulama tanıtım sitesi ve sosyal paylaşım araçları da dahil olmak üzere araçlar sunuyoruz.

Android & iOS mobil uygulama yayınlama
Sorunsuz Uygulama Yayınlama

Uygulamanız yayına hazır olduğunuzda sorunsuz bir şekilde iOS ve Android uygulamasını yayınlayın.

Sizin için hangi planın uygun olduğundan emin değil misiniz?

Uygulamanızı ücretsiz yapmaya başlayın ve yayınlamak istediğinizde bir plan seçin.

Kendi mobil uygulamanızı oluşturmak için zamanınız yok mu?

Sizin için bir mobil uygulama geliştirme maliyetinin çok düşük bir oranında bunu yapabiliriz.

mobil uygulama tasarım
Tasarım

Uzman mobil uygulama geliştiricilerimizden biri, uygulamanızın gereksinimlerini ayrıntılı olarak görüşmek için sizinle iletişime geçecek. Üstelik mobil uygulama fiyatları oldukça uygun

mobil uygulama geliştirme
Geliştirme

İhtiyaçlarınızı alacağız ve siz günlük işinize odaklanmaya devam ederken ihtiyacınız olan mobil uygulamayı geliştireceğiz.

mobil uygulama yayınlama
Yayınlama

Uygulamanızdan %100 memnun kalırsanız, uygulamanızı Google Play & App Store’a yayınlarız ve müşterilerinizin kullanması için hazır hale getiririz.

veya “Hazır Uygulamalar” sayfamızı ziyaret ederek kendinize/firmanıza uygun Mobil Uygulamayı hemen satın alın.

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular

Nasıl başlarım?

Uygulamanızı oluşturmak için, https://mobil.uygulamasepeti.com/ dan abone olun mobil uygulama fiyatları dert etmeden ücretsiz denemeye başlayın. Uygulama Sepeti’ni keşfedin ve projenize uygun olup olmadığını görün.

Uygulama Sepeti ile kendi markamda bir uygulama yapma süreci nasıl işler?

Önce uygulama adınızı ve logonuzu ekleyin. Ardından mobil uygulama oluşturucumuzu kullanarak tasarımı istediğiniz görünüm ve hisse uyacak şekilde tamamen özelleştirin. Uygulamanızı Google Play ve App Store’da yayınlamak için bir abonelik satın alın ve uygulamanızı mağazalara göndermek için dosyaları indirin.

Google Play ve App Store'da uygulamayı siz mi yayınlıyorsunuz?

Uygulamanızı mağazalarda yayınlamak için, öncelikle aktif bir UygulamaSepeti üyesi olmanız gerekmektedir. iOS uygulamanızı yayınlamak için https://developer.apple.com  dan, Android uygulamanızı yayınlamak için http://developer.android.com  dan kayıt olmalısınız.

Eğer Mac’iniz yoksa veya oluşturma ve gönderme süreciyle uğraşmak istemiyorsanız, UygulamaSepeti sizin için bu süreci yönetebilir. İletişim sayfasından bize ulaşarak ücretli uygulama yayın talebinde bulunabilirsiniz. Geliştiricilerimiz, uygulamaları Android ve iOS platformlarında, birkaç gün içerisinde yayınlayabilir. Yayın hizmeti Android için 1.500 TL ve iOS için 1.500 TL’dir.

Uyarı: Apple, uygulamanın tescilini isteyebilir. Bu durumda kullanıcı, isim tescil belgesini geliştiricilerimize vermelidir(ücretli yayın hizmeti esnasında). Aksi takdirde yayından kaldırılan/reddedilen uygulamalardan Uygulama Sepeti sorumlu olmaz.

Editörde değişiklik yaptığımda uygulamam otomatik olarak güncellenir mi?

Uygulamanız kontrol paneliyle senkronize edilir. Bu nedenle, mağazanıza ürün ekleme, randevu zamanları açma veya bir blog yazısını düzenleme dahil olmak üzere uygulamanızın kontrol panelinde yapılan tüm değişiklikler uygulamaya yansıtılır.

Bir abonelikle kaç tane uygulama geliştirebilirim?

İstediğiniz kadar uygulama geliştirebilirsiniz. Uygulamanızı App Store ve/veya Play Store’a yayınlamak istediğinizde, Yayınla sekmesinde APK ve Kaynak dosyaları indirdikten sonra kendi hesabınızda yayınlamaya başlıyabilirsiniz.

Aboneliğimi iptal etmeye karar verirsem, mobil uygulamaya ne olur?

Mobil Uygulamanız, geçerli faturalandırma döneminin sonuna kadar (örneğin, geçerli faturalandırma ayınızın veya yılınızın sonuna) çalışmaya devam edecek ve o anda uygulama devre dışı bırakılacaktır. Detaylı bilgiyi sayfamızdan bulabilirsiniz

Özel Bir Projeniz mi Var?
Formu Hemen Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz