Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım. Son yıllarda mobil uygulamaların ön plana çıkması ile hizmet sektöründe de büyük bir artış ortaya çıktı. Kullanıcılar evden çıkmadan günlük yapması gereken her işi telefonunu kullanarak yapabiliyor. Para yatırma, sipariş verme, kayıt-başvuru işlemleri, dosya aktarımı ve aklınıza gelen her şey mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirilebiliyorsunuz. Bunların arasında en fazla talep alan hiç şüphesiz hizmet sektörü. Yapmanız gereken sadece uygulamaya girip istediğiniz ürünü sipariş etmeniz.

Android iOS, Bu kolaylık kullanıcıların mobil uygulamaları tercih etmesindeki en büyük etken. İşletmeler için duruma bakacak olursak birkaç sene öncesine genel hizmet veren uygulamalar tercih ediliyordu. İşletme sahipleri bu uygulamalara ürünlerini satması için başvuruyor, uygulama sahibi de ürün başına komisyon alıyordu. Günümüzde işletme sahipleri artık bu yolu tercih etmiyor. Android iOS, Çünkü verilen komisyonların birkaç aylık masrafına mobil uygulama geliştirmek mümkün! Ayrıca mobil uygulama geliştirmek hiç de zor değil.

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım Özellikli Resim
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım Özellikli Resim
Uygulama Sepeti Blog Nedir? Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

İşletmenize özel bir uygulama öncelikle markanızı yansıtmalıdır. Logonuzu, isminizi ve renkleri uygulamada doğru tercih etmelisiniz. Aynı zamanda mobil uygulamanız beklentileri karşılamalıdır. Örneğin bir restoranınız var ve Uygulama Sepeti’ne üye oldunuz, uygulamanıza neler eklemelisiniz? Ürünleri sipariş etmeniz için gereken sayfayı saymıyorum, bu zaten olması gereken bir şey.

Android iOS, Uygulamanıza ek olarak eklemeniz gereken size ulaşabilecekleri bir iletişim sayfası, eğer restoranınızda yemek isterlerse ya da birden fazla restoranınız varsa ulaşım bilgileri, S.S.S sayfası, Promosyon sayfası, hesabım sayfası gibi bir restoranda olması gereken özellikleri eklemelisiniz. Hangi sayfaları ekleyeceğinizi rakip analizi ile belirleyebilirsiniz.  Peki, uygulamanız hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Uygulama Sepeti Hakkımızda, Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım: Sade & Kolay Arayüz

Android iOS, Mobil uygulamalarda özellikle Ticari amaçlı mobil uygulamalarda en sık yapılan hatalardan biri yanlış arayüz tercihidir. Dikkat çekmek için insanın gözünü yoran tasarımlardan kaçınmalısınız. Basit düşünün, sonuçta  sizin ticari amaçla geliştirdiğiniz bir uygulamadan bahsediyoruz. Kullanıcıların öncelikle istediği aradığı ürüne kolay erişebilmektir. Bunu yaparken Açık sarı ya da pembe bir arka plana bakmak istemezler değil mi? Markanızın renginde yorucu bir renk varsa beyaz ile kombinleyerek arayüzünüzü oluşturabilirsiniz.

Android iOS, Aynı zamanda uygulamanızın tasarımında kafa karıştıran tasarımlar kullanmayın, mümkün olduğunca sade ve basit düşünün. Sadelik en dikkat çekici tasarımdır.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir? Uygulama Sepeti Bilgi Banödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir. Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım: Ticari İletişim Dili Kullanın

Ticari iletişim dili de önemli özelliklerden biri. Karşınızdaki sizin müşteriniz ve onlarla standartlara uygun bir dilde konuşmalısınız. Bu, markanızın kurumsallığını gösteren bir kuraldır. Android iOS, Müşteriler ile ilişkinizi ne çok koparmalı ne de çok yakın tutmalısınız. Ticari iletişim dili kullanmak işletme ile müşteriler arasında bir güven bağı oluşturabilir. Bir kişiyi hiç görmeden sadece yazdığı yazıya bakarak nasıl biri olduğunu anlayabilirsiniz.

Tabii promosyon yazılarında ve reklam verirken bu dili kullanmamanız gerekiyor. Gerektiğinde sıcak kanlı gerektiğinde kurumsal konuşmanız müşteriyi olumlu yönde etkiler. İşletmenizin reklamını yapmak için müşteri yorumlarına ironik cevaplar vermemenizi de öneririz. Bu durum sizin kurumsal profilinizi oldukça zayıflatabilir hatta alay konusu edebilir. Müşterileriniz ile aranızdaki mesafeye dikkat edin.

Mobil Uygulama Sepeti Nedir? Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım: İşlevsellik

Android iOS, Yukarıda birkaç sene öncesine kadar genel hizmet veren uygulamaların tercih edilmediğinden bahsetmiştik, bunun tam tersini de yapmamanız gerekiyor. Örneğin; siz bir aşçısınız ve yemek tarifleri vermek, mutfak gereçleri satmak, blog yazmak için bir uygulama geliştirmek istiyorsunuz. Bu üç farklı hizmeti tek uygulamada verirseniz siz işlevsel bir mobil uygulama sahibi olursunuz ama siz bunları üç farklı uygulamaya dağıtırsanız kimse uygulamanızı dikkate almaz.

Bir yemek tarifi almak ya da bir blog yazısı okumak için kimse uygulamanızı indirmez. Kullanıcıların uygulamanızı indirmesini sağlamak için mobil uygulamanız dolu olmalı, içinde blog okuyabilmeli, sipariş verebilmeli, yemek tariflerini inceleyebilmelisiniz. Uygulamanızın içi yeteri kadar dolu olduğuna karar vermeden yayına vermeyin.

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım
Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım: Sorunsuz Çalışma

Her zaman mobil uygulamanızda sorunlar veya hatalar ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçemezsiniz. Ancak uygulamayı yayına vermeden önce genel olarak kontrol etmenizde fayda var. Bir E-Ticaret sitesinin sipariş sistemi çalışmıyorsa ya da bir Yemek tarifi uygulamasının Youtube videoları açılmıyorsa buna hata diyemeyiz. Uygulamanızı yayınlamadan önce çalışır vaziyette olduğundan emin olun. Android iOS, Kullanıcılar uygulamanızı indirdiğinde kötü sürprizler ile karşılaşırsa anında uygulamanızı silebilir. Uygulamanızı yayın almadan kontrollerini tamamlayın.

Uygulama Sepeti Abonelik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ ziyaret edebilirsiniz. Uygulama Sepeti Bayilik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ ziyaret edebilirsiniz.

Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım, Sonuç bölümüne gelmiş bulunuyoruz. Makalemizin sonuna geldik. Mobil Uygulama Geliştirme çok kolay olmayan uzun bir proje yönetim sürecidir. Çalışmalarınız zaman alabilecek bir yaşam döngüsüdür. Eğer ki zamanım yok ve kodlama bilmiyorum ve çalışacak bir ekibim yok bana bir uygulama lazım veya kendim uygulama geliştirmek istiyorum, hem de kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemi ile yapmak istiyorsan uğrayacağınız adres https://uygulamasepeti.com/

Uygulama Sepeti sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde Mobil Uygulama hakkında kolayca arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda “Android iOS Uygulama Nasıl Olmalı 4 Adım” yazısını inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve Destek Uygulama Sepeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Soru, öneri ve görüşlerinizi bize destek@uygulamasepeti.com iletebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan Facebook Instagram Twitter YouTube Pinterest takip edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Blog Nedir?

Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Uygulama Sepeti Hakkımızda

Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Olusturma Platformu Nedir?

Uygulama Sepeti çok kolay Mobil Uygulama Oluşturma, Mobil Uygulama Geliştirme ve Yönetme Platformudur. Bu platform ile işletmeler ve bireyler birkaç saat içerisinde hazırladığı iPhone ve Android uygulamalarını yayınlamak üzere gönderebilir.

UygulamaSepeti’nin Web arayüzü ile çözüm odaklı lokasyon/iletişim, indirim kuponları, video, audio, resimler, RSS besleme, Twitter/Facebook vs. gibi hazır modüller bulunur. Sürükle bırak yapısı ile platform kullanıcılara kolaylıkla Mobil Uygulamalarını kodlama bilmeden geliştirmeyi sağlar.

Uygulama Sepeti Platformu Standart Abonelik Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 1 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 3 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 5 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bayi Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 10 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 25 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur. Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 50 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti İletişim

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Mobil Uygulama Sepeti Nedir?

Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Hazır Uygulamalar Nedir?

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, kodlama bilmeden mobil uygulama geliştirilmesini sağlayan bir servis sağlayıcısıdır. Müşterilerimiz istediği abonelik sistemine sahip olabilir ve uygulamasını kendisi geliştirebilir. Bazı durumlarda müşterilerimiz bizden mobil uygulama geliştirmemizi isteyebilmektedir.

Bu nedenle müşterilerimiz için oluşturduğumuz Hazır Uygulamalar sayesinde bir portfolyo oluşturmuş olduk. Müşterilerimiz tüm uygulamalarımızı inceleyeyebilir ve yapmamızı istediği uygulamayı bize söyledikten sonra biz müşterilerimiz için uygulama geliştirebiliriz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir?

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir.

Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Uygulama Sepeti Resmi Sosya Medya Hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve bizi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Facebook

Uygulama Sepeti İnstagram

Uygulama Sepeti Twitter

Uygulama Sepeti Pinterest

Uygulama Sepeti YouTube Kanalı

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası Nedir?

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası, Uygulama Sepeti Platformunun sahip olduğu modüllerin özellikleri hakkında bilgilendirme yapan sayfasıdır.

Aynı zamanda İşletmelere Uygun Mobil Uygulama örneklerini görebileceğiniz sayfalara ulaşabileceğiz alandır. Değerli Abonelerimize, Platformumuzun sahip olduğu modülleri açıklayarak bilgi sağladığımız sayfadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir