Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım. Çoklu mağaza uygulamaları, mobil dünyada oldukça beğenilen ve çok fazla kullanıcıyı içerisinde bulunduran mobil uygulama çeşididir. Kullanıcıların çoklu mağazayı sevmesinin en büyük nedeni, mağazaları tek tek gezmektense bir uygulama sayesinde her birinin ürünlerini görebiliyor olmasıdır. Bu durum kullanıcının zamandan tasarruf etmesine olanak sağlıyor. Artık insanlar, teknoloji çağında olduğunun bilincinde ve hayatını kolaylaştıran her çözüm onlar için iyi bir deneyim. Çoklu mağaza geliştiricilerinin de en büyük amacı, kullanıcıların memnun kalmasını sağlamak ve ileride tekrar alışverişlerini kendi uygulamasından yaptırmaktır.

Uygulama Sepeti Blog Nedir? Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Çoklu mağaza uygulamaları en fazla kullanılan uygulama çeşitlerindendir. Kullanıcılar onlarca farklı uygulamayı indirmektense tek bir uygulama ile ihtiyacı olan her ürünü görüntüleyebilmekte ve kolaya alışveriş yapabilmektedir. Bugün bu yazımızda Çoklu Mağaza Uygulamaları Nedir? Özellikleri Nelerdir? Kazanç Modelleri Nelerdir? Bunları inceleyeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım Özellikli Resim
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım Özellikli Resim

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: Kullanıcıyı ve İşletmeyi Buluşturmak

Çoklu mağaza uygulamaları sadece kullanıcılar için değil, işletme sahipleri için de çok önemli bir çözümdür. Özellikle yerel firmaların herhangi bir uygulamaya kayıt olmadan sipariş alması çok zordur. Bu sebeple çoklu mağaza uygulaması geliştiricileri hem işletmeleri uygulamasına ekleyerek yerel firmaları desteklemekte hem de kullanıcılar için mağaza ve ürün çeşitliliği yaratmaktadır. İşletme sahipleri net bir ücret ödemeden sadece komisyon ile uygulamaya kayıt olduğu için kazancını arttırmakta ve kendi firmasının mobil ortamlarda tanınmasını da sağlamaktadır.

Uygulama Sepeti Hakkımızda, Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: Doğru Yatırım

Küresel salgın döneminde de gördük ki mobil uygulamalar büyük bir gelir kaynağı. Ayrıca online ortamlarda işin aksamaması sebebiyle sürekli olarak kazanç elde etmeniz mümkün! Yatırımınızı doğru yönetip çoklu mağaza uygulaması sahibi olursanız pandemi ya da herhangi bir olağan üstü durum ile karşılaşsanız bile satışlarınıza devam edersiniz. Ayrıca çoklu mağaza uygulamaları bir süre sonra büyük yatırımcıların da dikkatini çekmektedir. Yani uygulamanızı oluşturduktan ve biraz popülerleştikten sonra ister yüksek fiyatlara uygulamanızı satabilir isterseniz de uygulamanızı yönetmeye devam ederek büyük firmalar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: İşletmelerin Elini Rahatlatan Komisyon Modeli

Çoklu Mağaza Uygulamaları sahiplerinin kazanç modeli komisyondur. Bu durum başlarda zor olabilir ancak işi oturduğu zaman bu komisyon uygulama sahibine yüksek miktarda paralar kazandırabilir. Komisyon hem uygulama sahibi hem de işletme sahibi için iyi bir çözümdür. Bir işletme uygulamadan ne kadar çok satış yaparsa o kadar para öder, aynı mantıkla bir işletme uygulamadan hiç sipariş almazsa hiç para ödemez. İşletme sahiplerinin aldığı iş kadar para ödemesi hem bu zor dönemlerde elini rahatlatıyor hem de uygulama ile uzun yıllar boyunca devam ediyor. İşletmelerin elini rahatlatan bu modeller uygulama adının daha da duyulmasına hem kullanıcılardan hem de işletmelerden daha çok talep almasına olanak sağlamaktadır.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir? Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir. Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: Reklam Avantajı

Çoklu mağaza uygulamalarının bir diğer özelliği ise organik reklam avantajının olmasıdır. Sponsorlu reklamları bir kenara bırakın, alınan her yeni sipariş uygulamanın bilinirliliğinin artmasında rol oynar. Öyle ki müşteriler veya işletme sahipleri uygulamayı bilmeyen bir başkasına anlattığında potansiyel bir müşteri kazanırsınız. Bu durum başlarda az gibi görünebilir yalnız siparişlerinizi ve uygulamadaki işletmeleri arttırmaya başladığınızda binlerce potansiyel müşteriye sahip olabilirsiniz. Verilen sponsorlu reklamlar da markanın bilinirliliğinin artmasına ve çok daha büyük kitlelere ulaşılmasına olanak sağlar.

Mobil Uygulama Sepeti Nedir? Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: Devamlı İş Devamlı Kazanç

Çoklu mağaza uygulamasına sahip olmak, işinizin sürekli sürdürülebilir olmasını sağlamak demektir. Çoklu mağaza sistemini kurduktan sonra sadece yapmanız gereken yeni işletmeleri bünyenize katmak ve kullanıcıların taleplerini dinleyerek yeni güncellemeler oluşturmaktır. Yeni güncellemeler oluşturmasanız bile mevcut yapı ile düzenli olarak siparişler uygulamanıza gelecektir. Tabii kullanıcıların beklentisini karşılamak adına yeni güncellemeler almak, müşteri memnuniyetini karşılayacaktır.

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım: Çeşitlilik

Çoklu mağaza uygulaması sayesinde hizmet verdiğiniz sektörde satış yapan tüm firmaları uygulamanıza ekleyebilirsiniz. Bu durum uygulamanızda çeşitlilik oluşmasını ve farklı amaç ile uygulamanızı indiren kullanıcıların aradığını bulmasına olanak sağlayacaktır. Bu noktada en önemli olan uygulamanızın tanıtımını iyi yapmanızdır. Kullanıcılar, aradıkları kategoride hizmet verdiğinizi bilmezse, uygulamanızı indirmeyebilir ve potansiyel olarak kullanıcı kaybetmiş olursunuz. Bu sebeple hangi alanlarda hizmet verdiğinizi net bir biçimde anlatmaya çalışın.

Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım, Sonuç bölümüne gelmiş bulunuyoruz. Makalemizin sonuna geldik.

Mobil Uygulama Geliştirme çok kolay olmayan uzun bir proje yönetim sürecidir. Çalışmalarınız zaman alabilecek bir yaşam döngüsüdür. Eğer ki zamanım yok ve kodlama bilmiyorum ve çalışacak bir ekibim yok bana bir uygulama lazım veya kendim uygulama geliştirmek istiyorum, hem de kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemi ile yapmak istiyorsan uğrayacağınız adres https://uygulamasepeti.com/

Uygulama Sepeti Abonelik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ ziyaret edebilirsiniz. Uygulama Sepeti Bayilik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ ziyaret edebilirsiniz.
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım
Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım

Uygulama Sepeti sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde Mobil Uygulama hakkında kolayca arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda “Çoklu Mağaza Uygulamaları 6 Adım” yazısını inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve Destek Uygulama Sepeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Soru, öneri ve görüşlerinizi bize destek@uygulamasepeti.com iletebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan Facebook Instagram Twitter YouTube Pinterest takip edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Blog Nedir?

Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Uygulama Sepeti Hakkımızda

Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Olusturma Platformu Nedir?

Uygulama Sepeti çok kolay Mobil Uygulama Oluşturma, Mobil Uygulama Geliştirme ve Yönetme Platformudur. Bu platform ile işletmeler ve bireyler birkaç saat içerisinde hazırladığı iPhone ve Android uygulamalarını yayınlamak üzere gönderebilir.

UygulamaSepeti’nin Web arayüzü ile çözüm odaklı lokasyon/iletişim, indirim kuponları, video, audio, resimler, RSS besleme, Twitter/Facebook vs. gibi hazır modüller bulunur. Sürükle bırak yapısı ile platform kullanıcılara kolaylıkla Mobil Uygulamalarını kodlama bilmeden geliştirmeyi sağlar.

Uygulama Sepeti Platformu Standart Abonelik Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 1 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 3 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 5 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bayi Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 10 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 25 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur. Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 50 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti İletişim

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Mobil Uygulama Sepeti Nedir?

Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Hazır Uygulamalar Nedir?

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, kodlama bilmeden mobil uygulama geliştirilmesini sağlayan bir servis sağlayıcısıdır. Müşterilerimiz istediği abonelik sistemine sahip olabilir ve uygulamasını kendisi geliştirebilir. Bazı durumlarda müşterilerimiz bizden mobil uygulama geliştirmemizi isteyebilmektedir.

Bu nedenle müşterilerimiz için oluşturduğumuz Hazır Uygulamalar sayesinde bir portfolyo oluşturmuş olduk. Müşterilerimiz tüm uygulamalarımızı inceleyeyebilir ve yapmamızı istediği uygulamayı bize söyledikten sonra biz müşterilerimiz için uygulama geliştirebiliriz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir?

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir.

Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Uygulama Sepeti Resmi Sosya Medya Hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve bizi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Facebook

Uygulama Sepeti İnstagram

Uygulama Sepeti Twitter

Uygulama Sepeti Pinterest

Uygulama Sepeti YouTube Kanalı

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası Nedir?

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası, Uygulama Sepeti Platformunun sahip olduğu modüllerin özellikleri hakkında bilgilendirme yapan sayfasıdır.

Aynı zamanda İşletmelere Uygun Mobil Uygulama örneklerini görebileceğiniz sayfalara ulaşabileceğiz alandır. Değerli Abonelerimize, Platformumuzun sahip olduğu modülleri açıklayarak bilgi sağladığımız sayfadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir