Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda. Arama motoruna bayilik veren firmalar ve türevlerini yazdıysanız;

  • Sermayesi olan
  • Sermayesi olmayan
  • Ne iş yapacağına tam olarak karar verememiş
  • Yeni iş fikirlerini araştıran biri(leri)…

bunlardan biri veya bunlardan tamamen bağımsız sebepleriniz olabilir. Çok az kişi böyle bir bayilik sistemiyle karşılaşağını düşünmüştür. Hem bayilik alacaksınız hem de sermayeniz olması gerekmeyecek. Arama motoruna aynı zamanda aşağıda bulunan maddelerden birinide yazmış olabilirdiniz:

   • Kodlama bilgisi olmayan
   • Kodlamayı bilen ve mobil uygulama dünyasının her geçen gün daha fazla ilgi çektiğini fark eden
   • Web uygulamasını mobil uygulamaya entegre etmek isteyen
   • Yeni mezun olmuş bir yazılımcı.
   • Şirketi için uygulama geliştirmek veya geliştirecek birini bulmak isteyen
   • Mobil uygulama için yeni fikirleri olan
   • Farklı bir alanda kendini geliştirmek isteyen
   • Sadece merak edip araştıran biri(leri)…
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda Özellikli Resim
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda Özellikli Resim

Bu ve buna benzer bir çok madde sıralanabilir, bunların bir önemi yok, yukarıdaki herhangi bir grupta olabilirsiniz,bunlardan tamamen farklı bir nedeniniz de olabilir. Kolay, uygun, hızlı bir şekilde bayiniz olsun istiyorsanız bu makale tam size göre.

Uygulama Sepeti Blog Nedir? Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Mobil Uygulamayı Kimler Geliştirebilir?

Bayilik Veren Firmalar, Kısa bir zaman öncesine kadar mobil uygulamayı sadece kod bilgisi olan yazılımcılar geliştirebiliyordu. Android işletim sistemi için mobil uygulama geliştirecekseniz: Android Studio, Eclipse… gibi dillere hakim olmanız, İos işletim sistemi için mobil uygulama geliştirecekseniz: Objective-C veya Swift dillerine hakim olmanız gerekiyordu. Mobil uygulama geliştirmek için sadece yazılımcı olmak yetmiyor, aynı zamanda bu dillerden en az birinde kendini geliştirmiş olmalısın.

Yeni bir fikri olan ama maddi imkanı yetersiz olan biri, düşüncesini nasıl hayata geçirecek peki? Çevrenizdekilerin mobil uygulamaya ihtiyacı var ve siz bu işten kazanç elde etmek istiyorsunuz. Kodlama bilin veya bilmeyin, daha önce uygulama geliştirmiş olun veya olmayın, maddi durumunuz iyi veya
kötü olsun artık herkes mobil uygulama geliştirebilecek. Peki nasıl olacak bu!!!

Uygulama Sepeti Hakkımızda, Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Mobil Uygulama Yapmak İstiyorum Nerden Başlamalıyım?

Bayilik Veren Firmalar, Herkes fikirlerini hem daha uygun hem de daha kısa zamanda hayata geçirsin diye “uygulamasepeti.com” var. Tek satır kod yazmadan hem Android hem IOS için mobil uygulama geliştirebileceksiniz. Dil bilginiz olsun veya olmasın, hem İngilizce hem Türkçe seçeneklerimizle istediğiniz bir platformda çalışabileceksiniz. uygulamasepeti.com içerisinde sizin için hazırlamış olduğumuz Destek kısmında bulunan yol gösterici videoları izleyerek başlayabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar, Yeni bir fikriniz olmaması sorun değil videoları izledikçe aklınızda onlarca fikir canlanacaktır. her modül için aklınıza yeni fikirler gelecek ve bu modülle böyle bir uygulama hazırlayabilirim diyeceksiniz. Onlarca modülümüz tamamen siz düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayata geçirin ve daha özgün uygulamalar geliştirin diye var. Hazırlayacak olduğunuz uygulamaların görünümü nasıl olacak diye düşünmenize gerek kalmasın diye sağ köşemizde telefondaki görüntüsünü gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz.

Bayilik Veren Firmalar, Gerçek bir telefondan uygulamanızı test etmek istiyorsanız, Ayarlar kısmında bulunan Alan Adı sayesinde uygulamanızı kendi telefonunuzda test edebileceksiniz. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir? Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir. Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Mobil Uygulama Örnekleri

Bayilik Veren Firmalar, Kodlama olmadan müşterilerimiz için hazırladığımız bir kaç örnek uygulamayı incelemek için lütfen buraya tıklayınız. Bu uygulamaları hazırlamak düşündüğünüz kadar zor değil. uygulamasepeti.com ile bu uygulamaların ne kadar basit ve ne kadar çabuk hazırlandığına inanamayacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey şu an bir örnekle başlamak. Bizimle iletişime geçmek isterseniz burdayız sizden haber bekiyoruz.

Mobil Uygulama Sepeti Nedir? Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Mobil uygulama Hazırlayan Birinden Para Kazanma Şansım Var Mı?

Bayilik Veren Firmalar, İster müşterileriniz için kendiniz mobil uygulama geliştirin, isterseniz müşterileriniz kendi mobil uygulamalarını geliştirsinler. Bayilik sistemi sayesinde sadece mobil uygulamadan değil aynı zamanda platformunuzda mobil uygulama geliştiren müşterilerinizden kazanç elde etmeniz mümkün. Bu işi bir adım daha öteye götürmek istiyorsanız Bayilik sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Bayilik Alanlara Ne Gibi İmkanlar Tanıyorsunuz?

Bayilik Veren Firmalar, Bayilik için 3 farklı paketimiz bulunmaktadır. Herhangi bir paketi almadan önce 1 aylık demo talebinde bulunup, ücretsiz olarak test etmeniz mümkün. Bu süre içerisinde bizlere iletmek istediğiniz sorular olduğunda canlı destek ve özel müşteri temsilcinizle iletişim halinde olabileceksiniz. İletişim haklarınız sadece demo süresinde değil bayimiz olmaya karar verdiğinizde de devam edecektir. Bayilerimiz kendi marka ve logolarını oluşturabilecek. Platform eğitimi alabileceksiniz bunlar sadece verecek olduğumuz imkanların bir kısmı daha fazlasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda

İlginç Bilgiler

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: Kısa Yoldan Nasıl Para Kazanılır?

Bayilik Veren Firmalar, Çoğumuz bu konuyu merak etmiştir. Bir kerelik olsa da bu konnuyu arama moturuna yazmış veya birine sormuştur. Şans oyunlarını kazanmak dışında, çoğu fikir rol model insanları göstererek; şu konuda herkesten daha iyisini yaptı! peki neden bunlardan biri siz olmayasınız, sözlerini duymuş veya yazılanları okumuşuzdur. Kısa yoldan çok para kazanmanın %90’lık kısmı başkalarının hayatından örnekler vererek yapılmamaktadır. Kısa yoldan para kazanmak için hayata geçirmek istediğin bir fikir olmalı, bu fikirle çoğu insana hitap edebilmeniz gerekiyor.

Bayilik Veren Firmalar, Para kaynağınız insanlardır çünkü. Eğer onları mutlu ediyorsanız, onların hayatını kolaylaştıracaksanız, onları eğlendirecekseniz veya rahat yaşamalarını sağlayacaksanız ve bu konuda herkesten daha iyisini yapabileceğinize inanıyorsanız evet siz kısa yoldan para kazanabilecek birisiniz. Peki Mobil uygulamalar insanların hayatını kolaylaştıran veya mutlu eden, eğlendiren bir platform özelliğini taşımıyor mu? kendini ispatlamış ve insanlara kendini kabul ettirebilmiş bazı mobil uygulamların kazançlarını öğrenmek ister misiniz?

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda: 2018’de En Çok Kazanan Uygulamalar

Mobil uygulama destek platformu Sensor Tower tarafından yapılan araştırmaya göre, IOS platformunda en çok para kazanan mobil uygulama Netflix oldu.

   • Netflix 790.2 Milyon Dolar
   • Tencent video 490 Milyon Dolar
   • Tinder 462.2 Milyon Dolar
   • İqiyi 420.5 Milyon Dolar
   • Kwai 264.5 Milyon Dolar
   • YouTube 244.2 Milyon Dolar
   • Pandora 225.7 Milyon Dolar

Bu uygulamalardan bildikleriniz var mı? Fikriniz değerli, insanlar için daha iyisi mutlaka yapılacaktır, önemli olan bu fikri kim bulup hayata geçirecek.

Bayilik Veren Firmalar, Hiç Flappy Bird oynadınız mı? Oyunun çok basit ve grafik olarak vasat olmasına rağmen neden insanlar tarafından bu kadar sevildiğini merak ettiniz mi hiç? İnsanların tamamen azim ve hırsından yararlanarak yapılmış bir oyun. Kaybettikten sonra çoğu oyun gibi uzun süreli bir bekletme süresi olmadığı için, kaybettikten 1-2 saniye sonra oyuna tekrar başlayabildiğin için, hırsını kaybetmediğin için tekrar tekrar oynamana sebep olan bir oyun. Oyun bekletme süresini biraz daha uzun tutmuş olsaydı insanlar o süre içerisinde sakinleştiği için beğenilmeyen oyunlar arasında yerini alacaktı.

Bayilik Veren Firmalar, Oyun hiç reklam yapmadan ve uygulama içi satın alma olmadan, günlük tam olarak 50bin dolar kazanç elde ediyordu. Flappy Bird’ün kurucusu Dong Nguyen bu uygulamayı sadece 2 gün içerisinde yaptığını söylüyor. Fikriniz her ne olursa olsun zamanlama, etki alanınız vb… hepsini çok iyi analiz etmeniz gerekiyor. Flappy Bird örneğine baktığımızda zamanın kısa olması, oyunun zor olması bunlar avantaj ama sizin fikirleriniz için dezavantaj olabilir. Her analiz fikirden fikire farklılık gösteririr.

Uygulama Sepeti Abonelik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ ziyaret edebilirsiniz. Uygulama Sepeti Bayilik Fiyatları, Daha detaylı bilgi almak için https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ ziyaret edebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda, Sonuç bölümüne gelmiş bulunuyoruz. Makalemizin sonuna geldik. Mobil Uygulama Geliştirme çok kolay olmayan uzun bir proje yönetim sürecidir. Çalışmalarınız zaman alabilecek bir yaşam döngüsüdür. Eğer ki zamanım yok ve kodlama bilmiyorum ve çalışacak bir ekibim yok bana bir uygulama lazım veya kendim uygulama geliştirmek istiyorum, hem de kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemi ile yapmak istiyorsan uğrayacağınız adres https://uygulamasepeti.com/

Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda
Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda

uygulamasepeti sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde Mobil Uygulama hakkında kolayca arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda “Bayilik Veren Firmalar 6 Adımda” yazısını inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve Destek Uygulama Sepeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Soru, öneri ve görüşlerinizi bize destek@uygulamasepeti.com iletebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan Facebook Instagram Twitter YouTube Pinterest takip edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Blog Nedir?

Değerli okuyucularına Dijital Pazarlama, Mobil E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uygulama Geliştirme, ASO(App Store Optimizasyonu) ve No-Code Platform alanlarında ücretsiz bilgi içeriği sağlayan Uygulama Sepeti’ne ait blog sitesidir.

Uygulama Sepeti Hakkımızda

Uygulama Sepeti, Kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayan mobil uygulama ajansıdır. Herhangi bir yazılım bilgisi olmadan Android ve İOS mobil uygulamalar oluşturabilir ve Google Play ve App Store’da yayınlayabilirsiniz.

2014 Yılından beri, Profesyonel ekibimizle Mobil Uygulama Geliştirme sektöründe hizmet veriyor ve tamamıyla teknolojik dönüşüme yöneldiğimiz bu günlerde kullanıcılarımızın beklentilerini karşılıyoruz. Uygulama Sepeti, hızla büyüyen, kendini sürekli geliştiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan mobil uygulama ajansıdır. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile kullanıcılarımız için yepyeni modüller geliştiriyor ve platformumuzu zenginleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Olusturma Platformu Nedir?

Uygulama Sepeti çok kolay Mobil Uygulama Oluşturma, Mobil Uygulama Geliştirme ve Yönetme Platformudur. Bu platform ile işletmeler ve bireyler birkaç saat içerisinde hazırladığı iPhone ve Android uygulamalarını yayınlamak üzere gönderebilir.

UygulamaSepeti’nin Web arayüzü ile çözüm odaklı lokasyon/iletişim, indirim kuponları, video, audio, resimler, RSS besleme, Twitter/Facebook vs. gibi hazır modüller bulunur. Sürükle bırak yapısı ile platform kullanıcılara kolaylıkla Mobil Uygulamalarını kodlama bilmeden geliştirmeyi sağlar.

Uygulama Sepeti Platformu Standart Abonelik Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 1 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 3 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 5 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-fiyatlari/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti Bayi Fiyatları

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, ücretli Mobil Uygulama Oluşturma Hizmetini sağlayan şirkettir. Mobil Uygulama Aylık Abonelik 3 farklı İsimde Hizmet Vermektedir. Standart Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız, Toplamda ve sadece 10 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur.

Full Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 25 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip olur. Pro Abonelik Hizmetine Sahip Kullanıcımız,Toplamda ve sadece 50 adet Mobil Uygulama Oluşturma Hakkına sahip Olur. Ödemeler Uygulama Sepeti Web Sitemizde Aylık Olarak Yazmaktadır. Fakat Ödeme İşlemi Yıllık Olarak Yapılmaktadır.

Ödeme İşlemi Tüm Kredi Kartlarıyla Anlaşmalıdır ve Ödeme İşleminizi 3D Güvenlik ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin https://uygulamasepeti.com/mobil-uygulama-bayilik/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama Sepeti İletişim

Uygulama Sepeti İletişim, Mobil uygulama hedeflerinizi gerçekleştirirken yardımcı olmayı çok isteriz, lütfen nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşmak için formu doldurun, arayın veya e-posta gönderin ve mobil uygulama konusunda yaşadığınız sorunları bize bildirin. destek@uygulamasepeti.com

Mobil Uygulama Sepeti Nedir?

Mobil Uygulama Sepeti, masaüstü ortamında uygulamamızı geliştirdiğimiz platform adresidir. Uygulama Sepeti Platformuna abone olunduktan sonra uygulama geliştirebileceğin adrese ulaşmak için https://mobil.uygulamasepeti.com/ sayfamızı ziyaret yapabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Hazır Uygulamalar Nedir?

Uygulama Sepeti Abonelik Sistemi ile çalışan, kodlama bilmeden mobil uygulama geliştirilmesini sağlayan bir servis sağlayıcısıdır. Müşterilerimiz istediği abonelik sistemine sahip olabilir ve uygulamasını kendisi geliştirebilir. Bazı durumlarda müşterilerimiz bizden mobil uygulama geliştirmemizi isteyebilmektedir.

Bu nedenle müşterilerimiz için oluşturduğumuz Hazır Uygulamalar sayesinde bir portfolyo oluşturmuş olduk. Müşterilerimiz tüm uygulamalarımızı inceleyeyebilir ve yapmamızı istediği uygulamayı bize söyledikten sonra biz müşterilerimiz için uygulama geliştirebiliriz.

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası Nedir?

Uygulama Sepeti Bilgi Bankası, Uygulama Sepeti Platformu Geliştiricileri Tarafından Hazırlanan, ücretsiz destek sayfasıdır. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceğiniz adrestir.

Kısacası Uygulama Sepeti’nin kalbidir.Dilerseniz, Talep açarak bize Uygulama Sepeti Platformu ile ilgili soru sorabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Uygulama Sepeti Resmi Sosya Medya Hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve bizi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Uygulama Sepeti Facebook

Uygulama Sepeti İnstagram

Uygulama Sepeti Twitter

Uygulama Sepeti Pinterest

Uygulama Sepeti YouTube Kanalı

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası Nedir?

Uygulama Sepeti Özellikler Sayfası, Uygulama Sepeti Platformunun sahip olduğu modüllerin özellikleri hakkında bilgilendirme yapan sayfasıdır.

Aynı zamanda İşletmelere Uygun Mobil Uygulama örneklerini görebileceğiniz sayfalara ulaşabileceğiz alandır. Değerli Abonelerimize, Platformumuzun sahip olduğu modülleri açıklayarak bilgi sağladığımız sayfadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir